Hakkımızda

Diyet Akademi Hakkında

 

Diyet Akademi ; 1986 yılında H.Ü Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarı ile  mezun olan diyetisyen Yüksel Aksoy tarafından  kurulmuştur.

 

Beslenme, dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren bizi hayata bağlar. Geleceğimizi biçimlendirirken sağlıklı ve kaliteli bir yaşam farkındalığı sağlamak adına,  kalıcı değişimler ve doğru bilgiler edinmek zorundayız.

 

Diyet akademiyi oluştururken amacımız; tüm yaşama yayılan sağlıklı beslenme alışkanlıklarını öğretmektir. Danışanlarımızla görüşmelerimizde kişilerin genetik, fizyolojik ve sosyal hayatlarını göz önünde bulundurarak kişiye özel sağlıklı beslenme programlarını, kişileri yormadan, yaşam şartlarına uygun ve bilimin ışığında uzman diyetisyen ve doktorumuzun yardımlarıyla özverili bir çalışma ile sürdürmek amacımızdır.

 

Beslenme konusundaki her türlü gelişmeleri takip ederek, etik kurallar çerçevesinde siz danışanlarımızla paylaşmak yol gösterici olmak; kısacası hayatı sizinle paylaşmak vizyonuyla hizmet vermekteyiz.

 

Kliniğimizde beslenme ve sağlık konusunda  bireysel ve kurumsal danışmanlık olarak iki birimde hizmet verilmektedir. Kişilere;

  • · Çocuk ve Genç (Adölesan) Beslenmesi
  • · Hastalıklarda Beslenme (Diyabet - Metabolik Sendrom - Kanser)
  • · Kadın ve Beslenme ( Menopoz, Gebe, Emzikli ve P.O.S. Beslenmesi) konularında yardımcı olmaktayız.

Kurumsal danışmanlık hizmetleri de  her şirket ve sektöre göre değişmektedir.

Hayattaki tüm çabaların karşılıksız olmadığını bilerek, emin adımlarla sağlıklı ve mutlu yarınlar için diyet akademi olarak her zaman yanınızdayız!!!

 

İrtibat bilgilerimizi İletişim sayfasında bulabilirsiniz.