Hakkımızda

Hizmet İlkeleri

 

 

Diyet Akademi Danışanlarını Bilgilendirme:

  1.  Ankara da bulunan ofisimiz Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri tam gün, Cumartesi günleri ise yarım gün olarak siz değerli danışanlarına hizmet vermektedir. Sizler için uygun olan gün ve saatte randevu almak için lütfen iletişim köşesini ziyaret ediniz.

   2. Merkezimizdeki ilk ziyarette diyetisyen ve danışan arasında geçen bir bilgilendirme görüşmesi yapılmaktadır. Bu görüşmede danışanın beslenme alışkanlıkları, kendisi ve ailesinin sağlık durumu hakkında bilgi alınmakta, vücut analiz cihazı ile danışanın analizi yapılmakta ve buna göre diyetisyenimiz tarafından kişilerin durumu değerlendirilmektedir

   3. Danışanlarımıza uyguladığımız programlar aylık olarak yürütülmektedir. Her ay danışanımız ile 4 görüşme yapılmaktadır. Kişilerin sağlık durumlarına, mevcut kilo problemlerine ve diyete uyum durumlarına ve kişisel farklılıklara göre uygulanan programların süresi değişim gösterebilmektedir.

   4. Aylık beslenme ve diyet programımız içerisinde her hafta düzenli görüşmeler olup; 4 seans; beslenme ve diyet görüşmesi (4 adet diyet programı) ,4 seans tartım, 2 seans ise vücut analizi şeklinde olmaktadır.

   5. Programın başlayabilmesi; ödemenin görüşme öncesi nakit olarak yapılması ile mümkündür. Uygulanacak programın karşılığında alınacak hizmet bedelinin belirtilen ödeme tarihlerinde diyetisyenlerimiz ile görüşmeye girilmeden önce yapılması gerekmektedir. Bu nedenle programınızın başlatılacağı ikinci görüşmeye lütfen hazırlıklı geliniz. 

   6. Merkezimizde kredi kartı uygulaması yoktur. Dolayısıyla görüşmelerden önce sekreterimiz tarafından bildirilen meblağı yanınızda bulundurmanızı önemle rica ederiz. Çeşitli sebepler ile Internet üzerinden ya da e mail ile ücret bilgisi vermek uygun olmamaktadır. Telefon ile öğrenilebilir.

  7. Randevulardan bir gün önce mutlaka telefon ile teyit yapılmaktadır. Dolayısıyla bildirilen iletişim numaralarından hastalara ulaşılabilmesi önemlidir. Cevap alamadığımız durumlarda randevu teyitleri SMS ile yapılmaktadır. Bu durumda da geri dönüş alınmazsa randevu beklemekte olan bir başka hastaya verilebilmektedir.

     8. Merkezimizin kapalı olmak durumunda kaldığı tarihler(kongre, resmi tatil, bayram, hastalık, vefat vs) öncesinde sekreterimiz tarafından danışanlarımıza bilgi verilmektedir.

    9. İstenilen sonuca ulaşabilme süresi her bünyeye, diyetinize uyumunuza ve motivasyonunuza göre değiştiğinden başlangıçta belli olmamaktadır ve bu nedenle uygulanacak program için tahmini bir süre verilmemektedir.
  

   10. İrtibat bilgilerimizi İletişim sayfasında bulabilirsiniz.

 İlginiz ve anlayışınız  için teşekkür ederiz.